Angular Ionic program do kontroli zużycia gazu ziemnego

Autor podstrony: Krzysztof Zajączkowski

Stronę tą wyświetlono już: 2968 razy

Krótki opis

Gaz to prosta aplikacja na telefony z systemem Android przeznaczona do zbierania danych pomiarowych i określania kosztów zużycia gazu ziemnego. Aplikację można znaleźć w sklepie GooglePlay. W programie można ustawić następujące parametry dotyczące kosztów zużycia i opłat gazu w moim przypadku z PGiN:

Program umożliwia wprowadzanie punktów pomiarowych, których najważniejszym polem jest bieżący stan licznika gazu. Pomiędzy kolejnymi punktami pomiarowymi dokonywane są obliczenia zużycia gazu oraz kosztów z tym związanych. Obecnie program udostępnia dane na temat bieżącego kosztu na podstawie danych do ustawionego przez użytkownika punktu kontrolnego (stanu licznika z ostatniego rachunku).

W najnowszej wersji aplikacji można zobaczyć również zestawienie danych wybranego punktu pomiarowego, do których należą:

Poniżej zamieszczam filmik z starszej wersji tego programu.

Polityka prywatności

Aplikacja nie przetwarza ani nigdzie nie wysyła danych. Umożliwia zapisywanie kopii zapasowej danych oraz tworzy automatycznie kopię zapasową na urządzeniu użytkownika. Aplikacja została stworzona głównie na potrzeby zbierania danych przez samego jej autora o kosztach utrzymania domu związanych z jego ogrzewaniem. Autor oprogramowania nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wynikłe z użytkowania aplikacji szkody, które nie są zamierzone. Aplikacja jest bezpłatna a użytkownik instaluje ją na swoim urządzeniu na własną odpowiedzialność.

Strony powiązane
strony powiązane
  1. Gaz - program w Google Play